Als dagelijks bestuur is het college
Taken
Voor de uitvoering van haar taken heeft het college wettelijke bevoegdheden, bijvoorbeeld het aan- en verkopen van gemeentelijke eigendommen. Iedere wethouder heeft zijn eigen taakgebied of portefeuille, maar over het gebruiken van bepaalde bevoegdheden moet het hele college beslissen. Het college van B&W beslist bij meerderheid van stemmen, waarbij de stem
Verantwoording
Het college legt verantwoording af over het gevoerde beleid aan de gemeenteraad en kan door de gemeenteraad ter verantwoording worden geroepen. Als de gemeenteraad het niet eens is met een collegebesluit, kan de raad dit besluit echter niet herroepen. Wel kan de raad er bij het college op aandringen een ander besluit te nemen; in het uiterste geval kunnen een of meerdere wethouders naar huis worden gestuurd.
Afspraak
U kunt de leden van het College van Burgemeester en Wethouders en de gemeentesecretaris bereiken via het bestuurssecretariaat:
- mevrouw G. v.d. Pluijm-Huigen, 0162 - 579 506
- mevrouw B. Lefeu-Dubbeldam, 0162 - 579 608
B&W besluiten
Een overzicht van de: B&W besluiten



